ЦПР починає робити відеорозслідування

01 серпня 2023 р. 12:58

ЦПР починає робити відеорозслідування

Кількість воєнних злочинів рф зашкалює. Правоохоронні органи багато працюють над їхнім розслідуванням, однак охопити іноді вдається не все. Водночас зараз дуже важливо зафіксувати свідчення людей, які зіштовхнулися з наслідками дій російської армії.

Головна ідея наших відеорозслідувань - показати, що сховатися воєнним злочинцям в сучасному світі вкрай важко. Наша мета - виявити людей, які скоїли воєнні злочини, та зробити їх "відомими" на весь світ.

Раніше ми писали, що збираємо розслідувачів півдня України. І от вийшло наше перше відеорозслідування від авторки Олени Чернишової "Хто вбив людей у ЖК "Тірас": встановлюємо коло причетних".

23 квітня 2022 року Одеса стала одним з епіцентрів ракетних обстрілів з боку росії. Тоді одна з ракет, випущених з регіону Каспійського моря стратегічною авіацією, поцілила в житловий будинок у Київському районі міста. Внаслідок атаки загинули вісім людей, включно із тримісячним немовлям і вагітною дівчиною. 18 осіб отримали поранення.

Під час відеорозслідування ЦПР персоналізував тих, хто може бути причетним до смертельної атаки по мирному населенню Одеси.

Читайте текстову версію розслідування тут

В планах - кропітка робота з OSINT – даними з відкритих джерел, а ще - виїзди на деокуповані території та спілкування з українцями, котрі пережили російський терор.

Повномасштабна війна нас не похитнула: з 2017 року ми розбираємося в суті речей, звертаємо увагу на головне і пояснюємо читачам, що ж відбувається насправді.