Бюро економічної безпеки арештувало майно росіянина на 400 мільйонів

18 липня 2022 р. 21:53

Бюро економічної безпеки арештувало майно росіянина на 400 мільйонів

Співробітники Бюро економічної безпеки України ініціювали арешт майна російського мільйонера на 400 млн грн, який володіє в Україні розважальними закладами і мережею ресторанів у різних містах країни.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

За даними відомства, встановлено нерухоме майно, яке належить бізнесмену через офшорні компанії та підконтрольних осіб.

"У ході слідства встановлено, що бізнесмен намагався уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, передбачених законодавством України. По удаваним угодам він планував фіктивно вивести зі своєї власності зазначені активи.

Ухвалами слідчого судді арештовано нерухомість: заклад громадського харчування, земельні ділянки, багатофункціональний розважально-оздоровчий комплекс із закладом громадського харчування", - йдеться в повідомленні Бюро.

Орієнтовна загальна вартість арештованого майна становить понад 400 млн грн.

Як повідомляють власні джерела агентства "Інтерфакс-Україна", імовірно йдеться про активи холдингу Bulldozer Group, керівним партнером якого є російський ресторатор Олександр Орлов.

Серед українських активів компанії: мережа ресторанів Queen (один з них розташований в одеській Аркадії), Virgin Izakaya Bar, Eshak тощо, а також заміський комплекс Queen Country Club.

Дивіться також: Що відомо про заможне життя доньки гауляйтера Херсонщини Сальдо