Навздогін за чоловіком: суд арештував майно дружини одеського екснардепа-втікача Маркова

04 червня 2024 р. 13:24

Навздогін за чоловіком: суд арештував майно дружини одеського екснардепа-втікача Маркова

Ігор та Інеса Маркови

Служба безпеки України повідомила про підозру дружині екснардепа-зрадника Ігоря МарковаІнесі й домоглася арешту судом її нерухомості вартістю у понад 250 мільйонів гривень.

Як стверджують у СБУ, працівники спецслужби зібрали докази державної зради дружини екснардепа.

Зокрема наразі вона є співвласницею російської ІТ-компанії, яка розробляє програмне забезпечення для бойової авіації рф.

У 2014 році фігурантка та її чоловік виїхали до москви, де наразі переховуються від правосуддя та сприяють війні рф проти нашої держави.

За даними слідства, ще до повномасштабного вторгнення рф Маркова заснувала в росії так званий "Інженерний центр інформаційно-аналітичних систем".

Серед його співзасновників – підсанкційний російський співак Григорій Лепс, який виступає на підтримку війни проти України.

На замовлення корпорації "ростех" компанія зрадниці розробляє бортові системи для бойових гелікоптерів рф. Зокрема, йдеться про КА-52 "Алігатор" та Мі-28Н "Нічний мисливець".

Задокументовано, що від початку повномасштабного вторгнення рф компанія фігурантки поставила до окупаційних угруповань росії програмних продуктів на понад 100 мільйонів рублів.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Інесі Марковій про підозру за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Крім того, за матеріалами СБУ, суд наклав арешт на її комерційну нерухомість, приватний будинок та земельну ділянку в Одесі на загальну суму понад 250 мільйонів гривень.

У травні 2023 року СБУ повідомила чоловіку фігурантки Ігорю Маркову про підозру одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України, серед яких – держзрада.

Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисниці до відповідальності за злочини проти нашої держави.

У травні 2023 року Служба безпеки зібрала нові докази провини колишнього народного депутата Ігоря Маркова, який сприяв росії у веденні агресивної війни проти України.

Тоді на підставі нових доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Ще раніше, у червні 2022 року, правоохоронці повідомили про підозру у колабораційній діяльності  Маркову.

Кирило Бойко