Одеську квартиру Сальдо продадуть на аукціоні

23 березня 2024 р. 21:04

Одеську квартиру Сальдо продадуть на аукціоні

Фото: соцмережі

Фонд державного майна України виставив на продаж апартаменти Сальдо, які знаходяться в Одесі у Приморському район в Аркадії.

Про це повідомив голова Фонду Держмайна Віталій Коваль.

Площа квартири по вулиці Тіниста, будинок № 9/12 складає 128,5 квадратних метрів. Придбати її можна за 3,7 мільйона гривень. Аукціон з продажу стартує 17 квітня.

Також покупець зобов’язаний сплатити витрати, пов’язані з підготовкою до продажу об’єкта та заборгованість за комунальні послуги.

Раніше працівники ДБР у взаємодії із Херсонською обласною прокуратурою провели обшук у головного колаборанта Херсонської області.

Зазначається, що в його маєтку та за місцем проживання поплічників зрадника виявлено документи рф з прямими вказівками до вчинення злочинів проти України.

Уточнюється, що окремої уваги заслуговує бібліотека Сальдо. Були знайдені такі видання як "Императрица Екатерина ІІ", "россия. Великия Судьба", "москва. Размышления в фотографиях", а також багато радянської геральдики та нагород і георгіївських стрічок.

Як повідомляє Центр публічних розслідувань, попри те, що родина колаборанта має квартири, будинки, котеджі в Херсоні, Києві та Криму, на самого Володимира Сальдо не записаний жоден бізнес. Водночас його донька – Ірина Сальдо – офіційно заможна панянка, що й нині веде підприємницьку діяльність за кордоном (на родинний зв’язок вказують дописи в соцмережах). 

Так, коли Володимиру Сальдо видавали російський паспорт, він заявив, що це найбажаніший подарунок напередодні дня росії. Поки чоловік братається із ворогом та мріє про майбутнє Херсонщини у складі рф, його донька продовжує жити та працювати в одній із країн ЄС. Одній із тих, що наклала санкції на її батька.

Олеся Ланцман