Садок у Доброславі задумали реконструювати за 183 мільйони

23 червня 2024 р. 13:13

Садок у Доброславі задумали реконструювати за 183 мільйони

Фото: ясла-садок "Країна мрій"/Facebook

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради в Одеській області оголосило тендер для обрання підрядника для реконструкції корпусу №1 дитячого садочку "Країна мрій".

Відповідна інформація оприлюднена  в системі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 183 мільйони 366,9 тисячі гривень має відбутись 9 липня у форматі відкритих торгів з особливостями.

Очікується, що після підписання угоди компанія-переможець завершить роботу до 1 грудня 2025 року.

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім після початку повномасштабної агресії російської федерації у 2022 році Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

Наприклад, Управління капітального будівництва Одеської міської ради провело закупівлю для обрання підрядника, якому заплатять за ремонтно-реставраційні внутрішні оздоблювальні роботи Валіховського корпусу міської клінічної інфекційної лікарні.

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями тож в обраного підрядника не було конкурентів. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю "АБЗ Промбуд". Компанія розраховує отримати 148 мільйонів 307,5 тисячі гривень й повинна буде виконати роботу до 31 грудня 2025 року.