Військкому з Одещини вручили чотири протоколи про підозру у корупції

11 серпня 2023 р. 10:12

Військкому з Одещини вручили чотири протоколи про підозру у корупції

Фото: Департамент стратегічних розслідувань

Поліцейські вручили керівнику одного з районних територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки чотири протоколи про підозру у корупції.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту стратегічних розслідувань.

За даними правоохоронців, посадовець порушив встановлені законом України обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю або підприємницькою діяльністю.

Чоловік окрім основного місця роботи, перебував на керівних посадах чотирьох житлово-сервісних центрів та незаконно отримував додаткову заробітну плату. За майже два роки махінацій порушнику нарахували майже 210 тисяч гривень додаткового доходу.

Тож зараз його підозрюють у порушенні частини 1 статті 172-4 кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

В разі визнання його винним, військкому загрожує адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 5,1 тисячі до 8,5 тисячі гривень з конфіскацією отриманого доходу.

Протоколи про адміністративні правопорушення скеровані до Овідіопольського районного суду Одеської області.

Загалом Державне бюро розслідувань повідомило, що наразі детективи розслідують провадження щодо 112 військкомів в Україні й справа екскерівника Одеського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Євгена Борисова увійшла у десятку найрезонансніших. 

Читайте також: Справа одеського блогера, якого утримували в ТЦК: що робити в такій ситуації та як реагують силовики