Для розгрібання завалів в одеському провулку за майже 20 млн обрали підрядника без аукціона

08 липня 2024 р. 16:17

Для розгрібання завалів в одеському провулку за майже 20 млн обрали підрядника без аукціона

Фото: google.maps

Департамент благоустрою міста Одеської міської ради уклав угоду з підрядником, якому заплатять за ліквідацію наслідків руйнувань за адресою Штабний провулок, 1.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про демонтаж та розгрібання завалів. Закупівлю провели 8 липня без використання електронної системи закупівель і єдиним учасником тендеру, з яким уклали угоду стало товариство з обмеженою відповідальністю "Хай-тек-еліт-строй". 

Компанія розраховує отримати 19 мільйонів 737,9 тисячі гривень. В обґрунтуванні, причиною виникнення необхідності у закупівлі вказана агресія російської федерації. 

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Хай-тек-еліт-строй" зареєстроване у 2018 році в Одесі. Власником є Микола Рожко.  

Раніше Центр публічних розслідувань проаналізував найдорожчі тендери, опубліковані на Prozorro з березня по травень 2024 року, а також з'ясував, що протягом весни цього року установи Одеської області уклали понад 44,5 тисячі договорів на суму 14,2 мільярда гривень.

Основні підряди на дороги отримали компанії "Автомагістраль-Південь" і "Ростдорстрой", які уклали договори на кілька мільярдів гривень кожна. Також значні контракти дісталися компанії "Евродор".

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства спрямовував більшість коштів на оборонні тендери, зокрема на будівництво фортифікаційних споруд.

Південне управління виконання робіт уклало договори на виготовлення модульних конструкцій на загальну суму 210 мільйонів гривень.

Читайте також: Топ-10 безглуздих тендерів Одещини: кущі, годинники та реклама

Кирило Бойко