Фірма полтавського депутата отримала право продати поліції охорони Одещини автівки за 3 мільйони

04 червня 2024 р. 11:44

Фірма полтавського депутата отримала право продати поліції охорони Одещини автівки за 3 мільйони

Фотоколаж: ЦПР

Управління поліції охорони в Одеській області провело тендер для обрання постачальника двох легкових автомобілів спеціалізованого призначення.

Про це свідчить інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями й конкурентів в обранця поліції не було. Наразі підписання угоди очікує товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Про Лайн".

Після укладання угоди компанія повинна буде надати поліції автівки до 30 червня й отримати за це 3 мільйони 133 тисячі гривень. 

За даними сервісу YouControl, товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Про Лайн" зареєстроване у 2009 році в Кременчуці й власником цієї компанії є полтавчанин Дмитро Батигін, який з 2015 року є  депутатом Полтавської міської ради від партії "Рідне місто". 

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

Кирило Бойко