Годувальника породіль в одеській лікарні обрали без аукціону

07 липня 2024 р. 14:42

Годувальника породіль в одеській лікарні обрали без аукціону

Фото: Одеська мерія

Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №10" Одеської міської ради провело закупівлю для обрання компанії, якій заплатять за організацію харчування пацієнткам акушерсько-гінекологічних відділень.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями і єдиним учасником стало товариство з обмеженою відповідальністю "Фабрика смаку".

Компанія очікує, що надасть 7,5 тисячі комплектів харчування й отримати за це 1 мільйон 378,5 тисячі гривень. 

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Фабрика смаку" зареєстроване у травні 2015 р. зі статутним капіталом 1 тисяча грн, а вже за два місяці вона отримала замовлення на харчування лікарень Одеси. Директор та співвласник фірми — Ігор Левінзон, а ще однією співвласницею є Ольга Боголюбова.

Раніше Центр публічних розслідувань проаналізував найдорожчі тендери, опубліковані на Prozorro з березня по травень 2024 року, а також з'ясував, що протягом весни цього року установи Одеської області уклали понад 44,5 тисячі договорів на суму 14,2 мільярда гривень.

Основні підряди на дороги отримали компанії "Автомагістраль-Південь" і "Ростдорстрой", які уклали договори на кілька мільярдів гривень кожна. Також значні контракти дісталися компанії "Евродор".

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства спрямовував більшість коштів на оборонні тендери, зокрема на будівництво фортифікаційних споруд.

Південне управління виконання робіт уклало договори на виготовлення модульних конструкцій на загальну суму 210 мільйонів гривень.

Одеська обласна база спеціального медичного постачання підписала великі договори на постачання харчування та медичного обладнання, зокрема з компанією "Фабрика смаку" на 43,4 мільйона гривень та "Нефросервіс" на 31,3 мільйона гривень.

У січні комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради обрало постачальника послуг з надання харчування постраждалим внаслідок військової агресії російської федерації в Україні.

Тим часом журналісти Nikcenter звинуватили ТОВ "Фабрика смаку" у монополії, домовлених тендерах та наданні послуг з харчування пацієнтів медичним закладам Одеси за завищеними цінами.