Мер Чорноморська подарував школярам навчальні посібники зі своїм зображенням

12 вересня 2023 р. 21:16

Мер Чорноморська подарував школярам навчальні посібники зі своїм зображенням

Фото: chogo.com.ua

Першачки Чорноморська на Одещині отримали навчальний посібник "Морська перлинка - Чорноморськ" з фотографіями посадових осіб та політичних персон.

Про це повідомили журналісти інформаційного агентства "Чорноморська громада".

На святковій лінійці 1 вересня 2023 року мер міста Василій Гуляєв подарував школярам книжки зі своїм зображенням.

Так, на третій сторінці можна також побачити фотографії колишнього очільника управління освіти в Чорноморську Лілію Алексейчук, а на 32 сторінці розміщено фото із зображенням Юрія Крука - колишнього керівника Одеської районної державної адміністрації, Наталії Одарій-Захарʼєвої - колишньої очільниці Департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА, Сергія Гриневецького - колишнього очільника Одеської обласної державної адміністрації, Сергія Солтика - головного лікаря Чорноморської лікарні.

Алексейчук була затримана СБУ 31 травня 2023 року під час отримання 105,6 тисяч гривень від підрядника за отримання тендеру на виконання робіт. Начальниці повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Наразі очільниця відсторонена від своїх повноважень та не отримує зарплатню з міського бюджету, відповіли журналістам в управлінні освіти.

Як прокоментував ситуацію начальник управління освіти Андрій Ковальов, "Морська перлинка - Чорноморськ" - це навчальний посібник з позакласної роботи для проведення годин спілкування першокласників.

"Години спілкування є обовʼязковою складовою освітнього процесу в 1-4 класах за концепцією Нової української школи. Посібник містить багато різноманітних завдань для першокласників з краєзнавства та навчальних предметів на місцевому матеріалі. Він допоможе більше дізнатися про рідне місто, відомі памʼятки, про бібліотеки, заклади освіти міста, про мешканців Чорноморська тощо. Посібник допоможе дітям в ігровому форматі розвинути творчі здібності, логічне мислення, математичні та мовні навички. Призначений для використання в освітньому процесі як унікальний додатковий матеріал, корисний для першокласників, їхніх батьків та вчителів початкових класів", - заявив чиновник.

Тендер на друк цього посібника пройшов на суму 90 000 грн за 1000 примірників. 

Журналісти зауважують, що нещодавно на робочій нараді з представниками освітнього процесу була озвучена нестача 13 000 підручників для школярів. 

Читайте також: З чого починається "родіна": як окупанти змінюють освітній процес на загарбаних територіях.