Одеські депутати перевірять 20-мільйонний ремонт в одеській спецшколі

11 червня 2024 р. 13:52

Одеські депутати перевірять 20-мільйонний ремонт в одеській спецшколі

Фото: скріншот з відео

Депутати-члени постійної комісії з питань соціальної політики та праці Одеської міської ради вирішили проінспектувати ремонт майстерень в одеській спеціальній школі № 75.

Відповідне рішення депутати ухвалили на засіданні 11 червня. 

Річ у тім, що Управління капітального будівництва, яке є замовником ремонту звернулося до комісії із проханням погодити виділення на завершення ремонту, а саме оздоблювальних робіт, монтування сантехніки та систем безпеки - 19 мільйонів 880 тисяч гривень. 

Як зазначила під час засідання заступниця начальника управління капітального будівництва Лариса Янушкевич, цього року на ці роботи виділили з бюджету 20 мільйонів, а потрібно 39 мільйонів гривень. 

Утім депутати засумнівались у необхідності виділення цих коштів. Й наголосили, що не можуть погодити їх виділення без розуміння того, що вже зроблено й нащо потрібні додаткові видатки.

"Третій рік завершуємо якісь роботи й завершуємо і ніяк не завершимо", - зазначила депутатка Тетяна Плаксій.

Наразі управління вже витратили на ці роботи 20 мільйонів. При цьому Янушкевич зазначила, що проєкт ремонту не змінився й управління ще на початку року просило 39 мільйонів, однак депутати тоді вирішили, що для початку буде достатньо 20 мільйонів. 

Натомість голова комісії депутатка Лілія Леонідова нагадала, що у 23 році на ці роботи виділяли 60 мільйонів гривень, однак управління їх так й не використало. 

"Тож ми не бачили сенсу у 2024 році виділяти такі кошти", - зазначила депутатка.  

Своєю чергою директорка департаменту праці та соціальної політики Олена Китайська пояснила, що виділені 20 мільйонів були витрачені на оплату робіт, які вже проведені торік.

Отже, депутати вирішили поки не узгоджувати виділення цих 19,8 мільйона гривень допоки не з'ясують на що вже витрачені попередні 20 мільйонів.

Виїзне засідання комісії запланували на понеділок, 17 червня.

Кирило Бойко