Після корупційних скандалів з чиновниками Вознесенська Зеленський звільнив голову РДА

20 червня 2023 р. 15:08

Після корупційних скандалів з чиновниками Вознесенська Зеленський звільнив голову РДА

Сергій Шурабура. Фото: Вознесенська РДА

Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Шурабуру з посади голови Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті глави держави 19 червня.

"Звільнити Шурабуру Сергія Олеговича з посади голови Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області", - йдеться у документі.

Посадовця звільнено згідно з поданою ним заявою.

Сергія Шурабуру призначили на посаду очільника Вознесенської РДА 26 лютого 2021 року.

Зазначимо, що Кабінет міністрів 21 лютого 2023 року погодив звільнення Шабури з посади голови Вознесенської РДА. Про це повідомляв представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram-каналі.

В травні цього року Служба безпеки викрила схему привласнення бюджетних грошей, виділених на закупівлю продукції для Сил оборони у прифронтових районах Миколаївської області. Як повідомляла СБУ, до організації оборудки причетний перший заступник голови Вознесенської міської територіальної громади Андрій Жуков. Зазначалося, що він залучив до незаконної діяльності двох своїх підлеглих – посадовців бухгалтерії міськради, а також голову місцевого благодійного фонду.

Раніше Центр публічних розслідувань дослідив, що у 2017 році Андрій Жуков фігурував у справі щодо створення "Картки вознесенця", коли було витрачено більше 1 мільйона гривень з місцевого бюджету. Однак пластикові картки не працюють і навіть не видаються жителям громади.