Помічник гауляйтера зі Скадовська отримав підозру у держзраді

09 червня 2024 р. 16:36

Помічник гауляйтера зі Скадовська отримав підозру у держзраді

Фото: сторінка Фролова

Вкінці літа 2022 року колишній депутат Скадовська 46-річний Олексій Фролов отримав посаду псевдозаступника голови окупаційної адміністрації Скадовської громади. А у 2023 році став заступником гауляйтера адміністрації Скадовського муніципального округу. 

Про це з посиланням на текст підозри, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідство встановило, що до погодження на співпрацю з ворогом Фролов був депутатом Скадовської міської ради від Партії місцевого самоврядування, екскерівником Скадовського центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти. Зараз його підозрюють в колабораційній діяльності та державній зраді. За перехід на бік ворога і роботу заступником гауляйтера Скадовської громади йому світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією Руху Чесно Фролов з 2015 по 2020 роки також був депутатом Скадовської міськради від Партії зелених України, був членом цієї партії. Тоді він очолював СТОВ «Скадовський інкубатор».

З 2016 по кінець 2022 року Олексій Фролов був директором комунальної установи «Скадовський центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти» Скадовської міської ради. У 2020 році його обрали депутатом Скадовської міськради від Партії місцевого самоврядування.

У 2019 році Олексія Фролова планували призначити головою Скадовської райдержадміністрації, проти чого виступали місцеві активісти та посадовці. Останні наголошували на тому, що Фролов є фігурантом «вугільного» скандалу в Скадовському районі. Його обвинувачували в закупівлі неякісного вугілля для місцевих шкіл. Також Фролов був фігурантом корупційних скандалів, пов’язаних із закупівлею товарів та послуг і незаконним звільненням працівників.