В Одесі зафіксували незаконне будівництво дев'яти таунхаусів

13 серпня 2022 р. 10:58

В Одесі зафіксували незаконне будівництво дев'яти таунхаусів

Через сайти і соцмережі здійснюється продаж дев'яти незаконно побудованих таунхаусів у двох триповерхових житлових будинках за адресою: м. Одеса, вул. 1-ша Лінія 4-ї станції Люстдорфської дороги, 31. 

За даними Управління державно-архітектурного контролю Одеської міської ради, будівництво здійснюється без належним чином розробленої та затвердженої проєктної документації та порушенням будівельних норм.  

Вихідні дані на проєктування вказаних об’єктів Департаментом архітектури та містобудування не видавалися, відповідно до даних Реєстру будівельної діяльності, документи, які надають право на виконання будівельних робіт за вказаною адресою, відсутні.

Також встановлено, що відстань між таунхаусами менша, ніж того вимагають правила планування та забудови територій, а також правила пожежної безпеки. 

У зв'язку з цим, Управлінням державно-архітектурного контролю Одеської міської ради направило листа до Одеської обласної прокуратури, Київської окружної прокурати міста Одеси та Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням зупинити самочинні будівельні роботи та відкрити кримінальне провадження стосовно вищевикладених фактів.