В Одесі запланували ремонт двох вулиць за понад 42 мільйони

06 липня 2024 р. 09:27

В Одесі запланували ремонт двох вулиць за понад 42 мільйони

Фото: Одеська мерія

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт ділянок двох вулиць міста.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про 9,09 кілометра доріг на вулиці Професора Каришковського, а саме на ділянці від Балтської дороги до провулка 6-го Балтського й на вулиці Сьомій Пересипській — на ділянці від 6-го Балтського провулка до вул. 8-ї Пересипської.

Закупівлю з очікуваною вартістю 42 мільйони 417,3 тисячі гривень запланували на 23 липня у форматі відкритих торгів з особливостями. 

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім після початку повномасштабної агресії російської федерації у 2022 році Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

Наприклад, Одеський державний університет внутрішніх справ провів закупівлю аби обрати підрядника для поточного ремонту кабінетів кафедри кримінального процесу та криміналістики в будівлі літера А, на вулиці Успенській. 

Закупівлю провели в форматі відкритих торгів з особливостями і єдиним учасником було товариство з обмеженою відповідальністю "ПГС". 

В разі підписання угоди компанія розраховує 2 мільйони 539 тисячі 656 гривень.