На Одещині запланували реконструкцію електромереж в ліцеї за 8 мільйонів

07 липня 2024 р. 16:22

На Одещині запланували реконструкцію електромереж в ліцеї за 8 мільйонів

Фото: Facebook

Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради Одеської області оголосила закупівлю для обрання компанії, якій заплатить за реконструкцію внутрішніх електричних мереж у Таїровському ліцеї.

По це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro.

Як зазначається в об'яві це планують зробити з метою впровадження заходів з енергозбереження та підвищення енергоефективності ліцею.

Закупівлю запланували у форматі відкритих торгів з особливостями 19 липня. Роботи компанія переможець повинна буде завершити до 31 грудня 2025 року.

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім після початку повномасштабної агресії російської федерації у 2022 році Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

 Наприклад, Одеський державний університет внутрішніх справ провів закупівлю аби обрати підрядника для поточного ремонту кабінетів кафедри кримінального процесу та криміналістики в будівлі літера А, на вулиці Успенській. 

Закупівлю провели в форматі відкритих торгів з особливостями і єдиним учасником було товариство з обмеженою відповідальністю "ПГС". 

В разі підписання угоди компанія розраховує 2 мільйони 539 тисячі 656 гривень.