Заступник мера Херсона отримав соціальні виплати від одеської мерії

03 травня 2024 р. 11:12

Заступник мера Херсона отримав соціальні виплати від одеської мерії

Фото: Facebook

Заступник міського голови Херсона Віталій Бєлобров та його дружина отримали у 2023 році 21 тисячу гривень благодійної допомоги від Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, а також Світлана Бєлоброва отримала благодійну допомогу від "Благодійного фонду "Запорука" - 8 тисяч грн.

Про це свідчить декларація посадовця, оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє Центр публічних розслідувань.

Також Віталій Бєлобров отримав благодійну допомогу від фонду Українського католицького університету - 31 тисячу 875 гривень.

Інші доходи родини:

  • Від "Універсал банку" віцемер та його дружина отримали загалом 2 тисячі 350 гривень.
  • Зарплата віцемера в Херсонській обласній державній адміністрації - 112 тисяч 914 гривень та у Херсонській міській раді - 771 тисяча 539 гривень.
  • Доход від підприємницької діяльності Світлани Бєлобрової - 295 тисяч 795 гривень.

З нерухомості в родини: квартира Світлани Бєлобрової в Херсоні площею 146,9 квадратного метра, її земельні ділянки в Голій Пристані.

Їздить Світлана Бєлоброва на КІА Ріо 2012 року випуску, а сам віцемер володіє Hyundai Tucson 2021 року. 

Заощадження складаються з 260 тисяч гривень в Віталія Бєлоброва та 50 тисяч гривень в його дружини. Усе готівкою.

Нагадаємо, 6 квітня 2023 року депутат Херсонської міської ради VII скликання ("Нам тут жити") Бєлобров повідомив, що став заступником голови Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочко

Нагадаємо, херсонський нардеп Володимир Іванов живе у квартирі батька, користується його автівкою та не має жодних заощаджень.

Тим часом народна депутатка України Вікторія Вагнєр, обрана у парламент представляти інтереси жителів Херсонської області, торік отримала від управління соціальної політики Херсонської міської ради матеріальну допомогу у сумі 60 тисяч гривень.

А народний депутат України Павло Павліш від партії "Слуга народу" за 182-м виборчим округом (місто Херсон) задекларував, що у 2023 році не мав автівки, але користувався Audi Q7, а дружина - Infiniti Qx50. Раніше він був власником Mercedes-Benz. Зазначимо, що в деклараціях нардепа-юриста НАЗК знайшло розбіжностей на 7 мільйонів. Політик претендує на посаду судді Конституційного суду.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням Атестації депутатів місцевих рад, другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення депутатів Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними: місто знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.

Кирило Бойко