На ремонт будинку в Сергіївці, зруйнованого внаслідок атаки рф, оголосили новий тендер

06 жовтня 2023 р. 18:07

На ремонт будинку в Сергіївці, зруйнованого внаслідок атаки рф, оголосили новий тендер

Фото: ЦПР

На Одещині оголосили тендер на капітальний ремонт дев’ятиповерхівки в Сергіївці, яка постраждала від ракети рф. Його вартість — понад 75 млн гривень.

Про це повідомляє Служба відновлення в Одеській області.

"За проєктом передбачена комплексна відбудова будівлі, з виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення, влаштуванням всіх основних комунікацій та підключення їх до мережі", — йдеться у повідомленні.

В Службі відновлення зазначили, що провели публічні консультації з представниками будівельних компаній, обговорили план відбудови, процедуру закупівлі і основні тендерні вимоги

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 23 жовтня.

Читайте також: У зруйнованому ракетою будинку в Сергіївці планують відновити будівельні роботи після репортажу ЦПР

Раніше голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що у зруйнованому ракетою будинку  змінюють підрядника - попереднім займаються правоохоронці.

30 червня 2023 року журналісти ЦПР з’їздили на місце трагедії та показали, як виглядає зруйнована база відпочинку та частково зруйнована дев’ятиповерхова будівля після першочергового ремонту. У першому під’їзді були зроблені тільки аварійно-відновлювальні роботи. Ми подивилися, що будинок просідає, а поряд з ліфтовою шахтою є щілини. При цьому в інший частині живуть люди. Звичайно, місцеві були незадоволені. 

"Проєктно кошторисна документація була зроблена рік тому, але потім знадобилося корегування, тому вона досі не закінчена. Дуже великі вимоги до проєктувальників та експертиз, - нарікав ЦПР під час інтерв'ю місцевий голова Анатолій Чередниченко. - Тому не можемо провести новий тендер з ремонту". 

Також Чередниченко відверто поскаржився нам на працівників ТЦК, які затримували чоловіків, що ремонтували постраждалу будівлю. 

Читайте також: Теракт у Сергіївці: хто з російських військових причетний до вбивств українців (відео)

1 липня 2022 року вночі окупанти завдали ракетний удар по Одеській області. Було зафіксовано три ракети типу Х-22. Одна з них влучила у дев’ятиповерховий будинок в центрі Сергіївки внаслідок чого було повністю знищено цілий під'їзд багатоповерхового житлового будинку. Російська ракета вразила цокольний поверх. Мешканці під'їзду з першого до четвертого поверху - загинули. Серед 106 квартир у будинку зруйновано чи пошкоджено 105.