Вийшов фільм-розслідування ЦПР "Солодкі обіцянки без жодних гарантій"

02 квітня 2024 р. 18:45

Вийшов фільм-розслідування ЦПР "Солодкі обіцянки без жодних гарантій"

Ілюстрація: ЦПР

У вівторок, 2 квітня вийшов фільм Центру публічних розслідувань "Солодкі обіцянки без жодних гарантій": як одесит робить бізнес, навчаючи інших робити бізнес.

Хочете заробляти декілька тисяч євро на місяць, працюючи дві години в день з будь-якої точки світу? А збагатитись, продаючи товари, яких у вас немає? Такою рекламою рясніє зараз інтернет. Українцям, які під час повномасштабної війни з росією значно просіли в доходах, деякі втратили майно і змушені залишити свої домівки, перебравшись у більш безпечні місця, активно пропонують "золоті гори". Але за однієї умови: віддати сотні євро за навчання "секретним" знанням. І ці знання в майбутньому начебто принесуть тисячі євро доходу. 

Центр публічних розслідувань вирішив дослідити одну таку компанію з одеським корінням й розібратись, чи варто віддавати свої гроші сьогодні за примарні обіцянки багатства завтра. 

Це все, що вам треба знати про мільйонерів з нетрів, "пройшов курс і вже заробляю", нав’язливу рекламу та договір з ноу-нейм ФОПами, який не обіцяє користувачам дохід. 

Дивиться на нашому каналі повне відеорозслідування, а текстове читайте тут

На жаль, ця схема не єдина, яка присутня в українському інфопросторі: українцям пропонують великі доходи за різні види діяльності. Незмінною залишається лише одна умова — віддати сотні євро сьогодні за обіцянку заробляти тисячі євро в майбутньому. 

Нестабільність, фінансова криза, повномасштабна війна завжди призводять до погіршення матеріального стану громадян. І як наслідок — пошуку додаткових способів заробітку. Це і стає ґрунтом для шахрайських схем. Тож, вірогідно, подібних недоброчесних пропозицій під час повномасштабної війни буде ставати все більше. 

Читайте також: ЦПР зняв фільм-розслідування як заправки Petromol ухиляються від податків та співпрацюють з рф

Олена Чернишова