Чергова депутатська фірма виграла багатомільйонний "дорожній" тендер на Одещині

23 березня 2024 р. 10:52

Чергова депутатська фірма виграла багатомільйонний "дорожній" тендер на Одещині

Фото: НАДУ

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області провела четвертий тендер для обрання підрядника, якому заплатять за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Як зазначається в системі електронних закупівель Prozorro, цього разу в аукціоні брали участь три товариства з обмеженою відповідальністю: "Автомагістраль-Південь", "Ростдорстрой" та "Евродор".

Переможцем визнали останнє, яке погодилося утримувати дороги з переліку за 720 мільйонів 245,8 тисячі гривень впродовж двох років. 

Йдеться про ділянки загальною протяжністю - 494,5 километра. 

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Евродор" належить депутату Ізмаїльської міської ради Геворгу Авєтісяну

Раніше Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області провела два тендери для обрання підрядника, якому заплатять за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. 

Переможцями в тендерах стали товариство з обмеженою відповідальністю "Ростдорстрой" та ТОВ "Автомагістраль-Південь". 

За даними сервісу YouControl власниками ТОВ "Автомагістраль-Південь" до вересня 2022 року були одесити Валерій Коротков та Олег Наливаний. Наразі кінцевим бенефіціаром є мешканець Одещини Олександр Бойко

Компанія входить до переліку обраних виконавців Укравтодору, які отримали найбільші підряди під час Великого будівництва. Лише у 2021 році "Автомагістраль-Південь" отримала контрактів на 58,9 мільярда гривень.

Кінцевими бенефіціарами ТОВ "Ростдорстрой" наразі значаться депутат Одеської міськради Юрій Шумахер — представник партії "Довіряй ділам", та бізнесмен Євген Коновалов.

Кирило Бойко