Компанія, яка має відношення до Труханова буде утримувати дороги Одещини за понад мільярд гривень
20 березня 2024 р. 13:28
![Компанія, яка має відношення до Труханова буде утримувати дороги Одещини за понад мільярд гривень](https://cpi-media-bucket.s3.amazonaws.com/cache/26/5e/265e41848263b1720df53f9fb74e40f6.jpg)
Фото: Служба відновлення в Одеській області
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області провела тендер для обрання підрядника, якому заплатять за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення 1,187 млрд гривень.
Як йдеться в системі електронних закупівель Prozorro, переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю "Ростдорстрой".
Закупівлю провели 19 березня у форматі відкритих торгів з особливостями. В ній взяли участь також ТОВ "Автомагістраль-Південь", ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", ТОВ "Березівкаагрошляхбуд", Товариство з обмеженою відповідальністю "Евродор".
В разі укладання угоди, компанія "Ростдорстрой" буде утримувати дороги до 31 грудня 2026 року за 1 мільярд 186 мільйонів 998 тисяч гривень.
Загалом у цьому тендері йдеться про 705 кілометрів доріг.
Цікаво, що в іншій закупівлі взяли участь три компанії з попередньої: "Ростдорстрой", "Березівкаагрошляхбуд" й "Автомагістраль-Південь". А конкурувало з ними ТОВ "Будівельна фірма "Паритетбудінвест".
В цій закупівлі виграло товариство з обмеженою відповідальністю "Автомагістраль-Південь". В разі укладання угоди компанія має отримати 909 мільйонів 999 тисяч 998 гривень, а утримувати дороги — до 31 грудня 2026 року.
У цьому разі йдеться про 543,8 кілометра доріг.
За даними сервісу YouControl власниками ТОВ "Автомагістраль-Південь" до вересня 2022 року були одесити Валерій Коротков та Олег Наливаний. Наразі кінцевим бенефіціаром є мешканець Одещини Олександр Бойко.
Компанія входить до переліку обраних виконавців Укравтодору, які отримали найбільші підряди під час Великого будівництва. Лише у 2021 році "Автомагістраль-Південь" отримала контрактів на 58,9 мільярда гривень.
Кінцевими бенефіціарами ТОВ "Ростдорстрой" наразі значаться депутат Одеської міськради Юрій Шумахер — представник партії "Довіряй ділам", та бізнесмен Євген Коновалов.
Кирило Бойко
![Депутатські фірми розіграли понад мільярдний тендер на утримання доріг Одещини](https://cpi-media-bucket.s3.amazonaws.com/cache/c7/66/c76664754903c40b7ae7485f1cb3051d.jpg)
19 березня 2024 р. 11:42
![Ремонт 10 тисяч квадратних метрів одеських доріг віддали без аукціону фірма депутата](https://cpi-media-bucket.s3.amazonaws.com/cache/96/19/9619f95415de38949a6a375053925412.jpg)
26 травня 2024 р. 11:54