Дружина нардепа Урбанського торік придбала авто та орендувала квартиру у Британії

10 квітня 2024 р. 12:36

Дружина нардепа Урбанського торік придбала авто та орендувала квартиру у Британії

Фото: Facebook

Дружина народного депутата Анатолія УрбанськогоОлена у 2023 році орендувала квартиру площею 75 квадратних метрів у Великій Британії та придбала собі Mercedes-Benz G 63 AMG 2022 року випуску.

Про це свідчить декларація нардепа, оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє Центр публічних розслідувань.

Також в Олени Урбанської залишився Bentley Bentayga 2016 року випуску, а от Hyundai IX35 2013 року випуску, яким володів Анатолій Урбанський, у 2023 році з декларації зник. 

Вочевидь нардеп продав автівку, тому що серед доходів вказані 100 тисяч гривень, отримані від продажу рухомого майна. Також з декларації нардепа зникла криптовалюта — біткоїн, яку він декларував у 2022 році. Олена Урбанська також отримала дохід у 5 тисяч гривень від продажу рухомого майна. Утім, що саме стало джерелом доходу невідомо, тому що декларацій про суттєві зміни за 2023 рік нардеп не подавав. 

Іншими доходами родини у 2023 році стали: 

  • Заробітна плата отримана за основним місцем роботи Олени Урбанської у відкритому акціонерному товаристві "Рівертранссервіс" - 80 тисяч гривень.
  • Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю Олени Урбанської - 5 мільйонів 361 тисяча 835 гривень.
  • Відсотки від банківських вкладів дружини нардепа - 40 тисяч 550 гривень. 
  • Зарплата нардепа - 567 тисяч 943 гривні.

Поменшало у декларації народного депутата й заощаджень. У 2023 році Анатолій Урбанський взагалі не вказав у фінансовому звіті заощаджень дружини, а сам зберігав - 11 мільйонів 850 тисяч гривень готівкою та 46 тисяч 459 гривень у банку.

А от аксесуари, ювелірні вироби та витвори мистецтва залишились в обох. Анатолій Урбанський володіє п'ятьма годинниками: Girard-Perregaux, Jaeger-LeCoultre, Patek Philippe, Rolex, Breguet, віддаючи перевагу рожевому золоту. В дружини золотий годинник один - Breguet. Інші два - Girard-Perregaux, Maurice Lacroix у сталевому корпусі. Проте усі оздоблені діамантами.  Також в Олени Урбанської є каблучки, сережки, чотири шуби та сумочки Hermes і Fendi. Анатолій Урбанський є власником семи картин українських художників. 

Окрім оренди квартири в Британії подружжя, як й раніше, володіє та користується іншою нерухомістю. Народний депутат та його дружина у 2021 році орендували два офіси в Одесі. Він — приміщення площею 38,8 кв. м у товариства з обмеженою відповідальністю "Інноваційна компанія "Леон", а вона - 115,2 кв. м у ФОП Куценко Євген. 

Серед іншої нерухомості у подружжя Урбанських гараж в Одесі площею 24,1 кв. м у власності нардепа та садовий будинок 284 кв. м у власності дружини. Також Олена Урбанська є співвласницею квартири в Одесі площею 125,7 кв. м. 

Також за 2023 рік подали декларації одеські нардепи: Гончаренко, Кіссе, Горенюк, Дмитрук, Чернявський, Леонов.

Читайте також: Мільйонні доходи, житло в Іспанії та біткоїни: рейтинг найбагатших депутатів Одеської облради за 2022 рік

Кирило Бойко