Голову Тернопільської облради та двох чиновників ОВА затримали на хабарі

26 червня 2023 р. 15:03

Голову Тернопільської облради та двох чиновників ОВА затримали на хабарі

Фото: НАБУ

Детективи затримали голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди. 

Про це повідомили в Національному антикорупційному бюро України.

За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством облради.

"Також за ці кошти вони обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед цим ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році. Сума неправомірної вигоди становила 5-10% "відкату" за повернення заборгованості за виконані роботи. Не дивлячись на те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та допомагав армії, можновладці все одно вимагали виплатити хабар", - повідомили в НАБУ.

Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис грн затримали голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови ВЦА.

Вирішується питання про повідомлення про підозру. Попередня кваліфікація – ч. 4 ст. 368 КК України.

Розслідування цих фактів детективи розпочали за заявою громадянина, у якого затримані вимагали кошти.

За інформацією в ЗМІ, йдеться про голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка та заступників голови ВЦА Ігоря Дем'янчука і Ігоря Гайдука.

Читайте також: Посадовця Одеської ОВА звинувачують у співпраці з Кауфманом і Грановським.