Херсонська вихователька, яка допомагала окупантам захопити дитсад, отримала "підвищення"

29 вересня 2023 р. 13:49

Херсонська вихователька, яка допомагала окупантам захопити дитсад, отримала "підвищення"

Фото: Скрин відео

Наталія Тищенко, яка допомагала представникам держави-агресора захопити дитячий сад №10 у Херсоні, отримала "підвищення" у вигляді посади так званої "заступниці міністра праці та соціального захисту Херсонської області".

Жінку призначили на посаду представники держави-окупанта.

Про це стало відомо з сюжету російського пропагандистського медіа, яке висвітлює діяльність росіян на окупованих територіях Херсонщини. 

Крім того, Тищенко називають "омбудсменом з прав дітей Херсонської області". В реальності ж жінка допомагає окупантам вивозити дітей на територію рф.

Зокрема, в сюжеті вона розповідає про поїздки українських дітей до російського Владивостоку.

У 2001-2006 роках Наталія Тищенко (у дівоцтві Лєдовська) навчалася на історичному факультеті Херсонського державного університету.

Читайте також: Святкувала день російського прапора: мешканку Чорнобаївки засудили за колабораціонізм

Пізніше працювала в НВК №56 у школі раннього розвитку вихователькою. У серпні 2022 року погодилась очолити захоплений окупантами дитячий сад. А перед звільненням Херсону виїхала з міста разом з представниками держави-агресора. 

Ще у серпні Тищенко в пропагандистських медіа представляли як "начальницю оперштабу з евакуації при міністерстві праці та соціальної політики Херсонської області". І от зараз в неї "підвищення".

Читайте також: Заступниця гауляйтера Голої Пристані отримала сім років тюрми заочно

Варто зазначити, що інформації в медіа щодо оголошення підозри Тищенко від українських правоохоронців поки що немає.

Ця публікація була підготовлена "Центром публічних розслідувань" та ГО "Харківський антикорупційний центр" в рамках проекту "Підтримка журналістських розслідувань в Україні". Зміст публікації є винятковою відповідальністю "Центру публічних розслідувань" та ГО "Харківський антикорупційний центр" i не відображає погляди Європейського Союзу чи Інституту висвітлення війни та миру.