На Одещині без аукціону віддали підряд на понад 30 мільйонів

08 квітня 2024 р. 13:20

На Одещині без аукціону віддали підряд на понад 30 мільйонів

Фото: НАДУ

Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг" провело тендер для обрання компанії, якій заплатять за поточний ремонт ділянок автомобільної дороги загального користування місцевого значення Роздільна-Старостине-Надія.

Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон відбувся у форматі відкритих торгів з особливостями 4 квітня. Єдиним учасником та потенційним підрядником стало товариство з обмеженою відповідальністю "Прогресдорбуд".

 Компанія була зареєстрована у 2016 році. Власником наразі є Юрій Четвертаков. В разі укладання угоди, товариство розраховує на 32 мільйони 817,3 тисячі гривень. 

Роботи мають бути завершені до 31 грудня 2024 року

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги. З початком повномасштабної агресії російської федерації проведення закупівель в форматі відкритих торгів з особливостями, коли терміни процедур знижені, а в переможців немає конкурентів стали переважати над іншими. Тож позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

Читайте також: Топ-10 безглуздих тендерів Одещини: кущі, годинники та реклама

Раніше Одеська філія державного підприємства "Адміністрація морських портів України" оголосила тендер для пошуку підрядника, якому заплатять 50 млн грн за будівельні роботи з реконструкції другої черги транспортної естакади за адресою Митна площа в Приморському районі Одеси.

Кирило Бойко