На ремонт другої черги естакади одеського порту витратять 50 мільйонів

25 березня 2024 р. 18:44

На ремонт другої черги естакади одеського порту витратять 50 мільйонів

Фото: Одеське життя

Одеська філія державного підприємства "Адміністрація морських портів України" оголосила тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за будівельні роботи з реконструкції другої черги транспортної естакади в Приморському районі Одеси.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю запланували провести 17 квітня, а роботи компанія-переможець повинна буде зробити до 31 грудня 2026 року.

Аукціон планують провести в форматі відкритих торгів з особливостями. Вони передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

З початком повномасштабної агресії російської федерації проведення закупівель в форматі відкритих торгів з особливостями, коли терміни процедур знижені, а в переможців немає конкурентів стали переважати над іншими. Тож позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

На початку лютого 2022 року Одеська філія "Адміністрації морського порту України" оголосила тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за послуги з капітального ремонту третьої черги транспортної естакади. 

У серпні 2020 року Адміністрація одеського порту оголосила тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за послуги з поточного ремонту четвертої черги естакади порту.

У квітні 2019 року порт вже витратив за аналогічним тендером 1 млн 525,5 тисяч гривень, які заплатили ТОВ "Гранд Лайн Констракшн". В березні 2020 року уклали угоду з ТОВ "Граніт Україна" про виплату 141,6 тисячі гривень за завершальні роботи. 

Читайте також: Одеська митниця "загубила" в порту майно білоруської компанії на 60 млн доларів, — ДБР

Кирило Бойко