Скандального воєнкома Одещини усунули від виконання обов’язків

30 квітня 2023 р. 20:48

Скандального воєнкома Одещини усунули від виконання обов’язків

Начальника Одеського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Євгена Борисова усунули від виконання службових обов'язків. Нещодавно його звинуватили у корупції. Зараз триває перевірка.

Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь".

"Звинувачення у корупції чи незаконному збагаченні на адресу одного з начальників територіального центру комплектування та соціальної підтримки шкодять високому рівню довіри до Збройних Сил України та дискредитують важливий сьогодні процес мобілізації", - вважають в ОК.

В пресслужбі зазначили, що сприятимуть розслідуванню всіх оприлюднених даних.

"Зі свого боку, командуванням вже призначено службову і профільну перевірки за напрямками відповідних структур, посадовця усунуто на цей час від виконання службових обов’язків", - запевнили військові. 

Вони просять дочекатися результатів перевірки, а в разі підтвердження звинувачень – не ототожнювати дії окремих персоналій з усією армією.

Раніше колишній народний депутат України Ігор Мосійчук звинуватив очільника Одеського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Євгена Борисова у тому, що військовий під час війни їздив за кордон, користується автівкою, яку ввіз у країну як гуманітарну допомогу, а також купив під час війни в іспанському курорті Марбелья за майже чотири млн євро елітну нерухомість.

За його словами йдеться про Mercedes Benz G63 AMG, який зареєстрували 15 листопада 2022 року за адресою: вулиця Заньковецької, 7/7. За адресою Малиновського РТЦК та СП (райвійськомат), який Євген Борисов очолював до переведення в обласної військовий комісаріат.

Ігор Мосійчук наполягає, що машину військовий оформив на дружину Олександру. За два дні після державної реєстрації, Mercedes Benz перетнув кордон України через  пункт пропуску Краківець (Польща) й наразі знаходиться за кордоном у Королівстві Іспанія, за адресою: 5, Av. Playas del Duque, 2, 29660 Marbella, Málaga, Spain у паркінгу вказаного житлового комплексу.

Ми намагалися зв'язатися із Євгеном Борисовим за місцем роботи. Редакція готова надати можливість воєнкому прокоментувати обвинувачення екснардепа. 

В оперативному командуванні "Південь" ще тоді повідомили, що безпосередньо заяви Ігоря Мосійчука не перевіряють через те, що вони не виглядають переконливими, хоча підозри у корупції перевівряють. 

Зазначимо, що скандали з утриманням військовозобов'язаних саме на Заньковецької, 7/7, тобто в Малиновському РТЦК не вщухають. Але в ТЦК заявляють, що "дехто з громадян, у спробах уникнути мобілізації та підвищити свій рейтинг в соціальних мережах, створює контент-дискредитацію Збройних Сил України, навмисно викривляючи факти".