У родини миколаївського нардепа Пасічного вдвічі збільшилися доходи

11 квітня 2024 р. 20:11

У родини миколаївського нардепа Пасічного вдвічі збільшилися доходи

Фото: Facebook

Минулого року народний обранець від Миколаївської області Олександр Пасічний отримав 1,2 мільйона гривень доходу. Це вдвічі більше аніж у 2022 році.

Про це Центр публічних розслідувань дізнався з фінансової звітності обранця.

У 2022 політик отримав 477 тисячі гривень, а торік вже 629 тисяч. Виріс і дохід від надання майна в оренду. Якщо у 2022 році нардеп отримав за майно 201 тисячу гривень, то минулого року – 582 тисячі.

Зросли прибутки й в дружини обранця. Якщо у 2022 році жінка від бізнесу отримала 963 тисячі гривень, то торік ця сума склала – 1,9 мільйона.

При цьому активи Пасічних збільшились на 439 тисяч гривень й склали 9,4 мільйона гривень. У 2022 році в них було майже 9 мільйона гривень.

Щодо житла, то загалом картина в нардепа не змінилася: дві квартири в Миколаєві в політика й квартира там же в його дружини. Загалом вони мають 217,8 квадратних метрів житла. 

До цього ж сам Пасічний та члени його родини мають право безоплатно мешкати у квартирах й будинках інших осіб в Миколаєві. Так, нардеп може користуватись будинком свого батька, а син – жити у квартирі своєї знайомої.

Крім цього дружина обранця орендує будинок під Києвом, а сам нардеп орендує квартиру в Києві.

Пасічний володіє частками нежитлових приміщень, це магазини й ательє в Миколаєві – у співвласності з батьком Станиславом Пасічним та зі своїм бізнес-партнером Вадимом Думмою. Загалом в нього 645,9 квадратних метрів нерухомості. Дружина нардепа має магазин площею 48,5 квадратних метрів теж у Миколаєві.

Землі, як і транспортних засобів в нардепа Пасічного немає. Зате в дружини - BMW X6, Mitsubishi Outlander та Audi Q7, а в сина - BMW X4. Загальна вартість їх автопарку - 2,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич торік заробив  678 тисяч гривень зарплатні, а його дружина Катерина придбала криптовалюту та акції польських компаній.

А от дружина очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма — Юлія торік заробила підприємництвом півмільйона гривень.

Читайте також: Живуть на зарплату й зберігають мільйони: рейтинг миколаївських нардепів.

Олеся Ланцман