У заступника одеського військкома виявили ознаки корупції на 14 мільйонів

25 серпня 2023 р. 16:45

У заступника одеського військкома виявили ознаки корупції на 14 мільйонів

Колаж: НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя заступника начальника ТЦК – начальника сектору комплектування Одеського обласного ТЦК Дениса Галушка виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про його незаконне збагачення на понад 14 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

За даними слідства, теща військкома, починаючи з 2020 року, придбала, а згодом продала два автомобілі: Mercedes-Benz GLE 43 AMG вартістю 2 млн грн та Mercedes-Benz GLS 350 вартістю 2,3 млн грн. Минулого року вона придбала автомобіль BMW X7 XDRIVE 30D. Восени минулого року вона також придбала житловий будинок та земельну ділянку під ним загальною вартістю понад 3 млн грн.

Слідчі повідомляють, що мати Галушка минулого літа придбала автомобіль Toyota RAV-4 HYBRID вартістю понад 880 тис грн та житловий будинок з земельною ділянкою за майже 1,7 млн грн, також не бувши фінансово спроможною на це.

Власником квартири в Одесі вартістю 563 тис грн став син військкома.

Позаминулої осені автомобіль Mazda CX-5 придбала й дружина військкома. Влітку 2023 року вона поповнила свій автопарк ще й Mercedes-Benz V-KLASSE вартістю понад 2,6 млн грн.

"Крім зазначених покупок, з 2021 року військком разом з дружиною витратили майже 6 млн грн, що неспівставно більше, ніж вони могли отримати у законний спосіб", - зазначають в НАЗК.

В межах кримінальних проваджень за фактами безпідставного виключення понад 900 офіцерів запасу із військового обліку правоохоронці провели масові обшуки в ТЦК Одеської, Миколаївської, Вінницької, Кіровоградської та Херсонської областей.

Раніше в ТЦК повідомили, що військкома Єгора Смирнова з міста Южне Одеської області перевели на службу в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі, після повідомлень, що він під час війни "став доларовим мільйонером". Напередодні про це писав колишній народний депутат України Ігор Мосійчук

Читайте також: Справа одеського блогера, якого утримували в ТЦК: що робити в такій ситуації та як реагують силовики