В Одесі затримали військового чиновника, якого звинувачують у викраданні коштів для ЗСУ

25 серпня 2023 р. 14:19

В Одесі затримали військового чиновника, якого звинувачують у викраданні коштів для ЗСУ

Фото: СБУ

В Одесі затримали головного інженера військового квартирно-експлуатаційного управління.

За даними слідства, посадовець привласнив більше ніж 1 млн бюджетних гривень, які були виділені на будівництво спортивного комплексу в одному з військових містечок регіону. Для реалізації оборудки він залучив директора місцевої будівельної компанії.

"Відповідно до укладеного договору підприємець мав забезпечити всі роботи зі зведення сучасного спорткомплексу для українських захисників. Однак, підрядники не виконали свої зобов’язання. Зокрема не встановили понад 800 м² гумового покриття та понад 50 засобів зовнішнього освітлення. При цьому фігуранти отримали повну оплату з бюджету і вивели гроші у тінь та розподілили між собою. Для цього вносили недостовірні відомості до звітної та фінансово-господарської документації", - повідомили в СБУ.

Головному інженеру військового квартирно-експлуатаційного управління повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Крім того, за такими ж статтями Кримінального кодексу України кваліфіковано дії його спільника – директора компанії-підрядника. Наразі вирішується питання щодо обрання обом фігурантам запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Читайте також: Вимагав гроші з призовників: на Одещині затримали посадовця військкомату