Служба відновлення на Одещині уклала договір на ремонт будинку в Сергіївці, зруйнованого внаслідок атаки рф

07 грудня 2023 р. 17:41

Служба відновлення на Одещині уклала договір на ремонт будинку в Сергіївці, зруйнованого внаслідок атаки рф

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури Одещини

Між Службою відновлення Одещини, громадою Сергіївки та підрядною організацією укладено договір на ремонт будинку в Сергіївці, зруйнованого внаслідок влучання російської ракети.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.

Голова Сергіївки Анатолій Чередниченко, начальник Служби відновлення в Одеській області Андрій Донченко та представники підрядної організації обговорили на виїзній нараді поточний план роботи, календарний графік та першочергові роботи, які необхідно виконати. За проєктом передбачена комплексна відбудова будівлі, з виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення, влаштуванням основних комунікацій та підключення їх до мережі.

Згідно погодженого календарного графіку:

  • початок робіт - 11 грудня.
  • термін завершення відбудови - не пізніше листопада 2024 року.

Раніше на Одещині неодноразово оголошували тендер на капітальний ремонт постраждалої дев’ятиповерхівки. Його вартість — понад 75 млн гривень.

Читайте також: У зруйнованому ракетою будинку в Сергіївці планують відновити будівельні роботи після репортажу ЦПР

У вересні голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомляв, що змінюють підрядника - попереднім займаються правоохоронці.

30 червня 2023 року журналісти ЦПР з’їздили на місце трагедії та показали, як виглядає зруйнована база відпочинку та частково зруйнована дев’ятиповерхова будівля після першочергового ремонту. У першому під’їзді були зроблені тільки аварійно-відновлювальні роботи. Ми подивилися, що будинок просідає, а поряд з ліфтовою шахтою є щілини. При цьому в інший частині живуть люди. Звичайно, місцеві були незадоволені. 

"Проєктно кошторисна документація була зроблена рік тому, але потім знадобилося корегування, тому вона досі не закінчена. Дуже великі вимоги до проєктувальників та експертиз, - нарікав ЦПР під час інтерв'ю місцевий голова Анатолій Чередниченко. - Тому не можемо провести новий тендер з ремонту". 

Також Чередниченко відверто поскаржився нам на працівників ТЦК, які затримували чоловіків, що ремонтували постраждалу будівлю. 

Читайте також: Теракт у Сергіївці: хто з російських військових причетний до вбивств українців (відео)

1 липня 2022 року вночі окупанти завдали ракетний удар по Одеській області. Було зафіксовано три ракети типу Х-22. Одна з них влучила у дев’ятиповерховий будинок в центрі Сергіївки внаслідок чого було повністю знищено цілий під'їзд багатоповерхового житлового будинку. Російська ракета вразила цокольний поверх. Мешканці під'їзду з першого до четвертого поверху - загинули. Серед 106 квартир у будинку зруйновано чи пошкоджено 105.