Без аукціону: одеські комунальники визначили постачальника кремаційної печі за майже 11 мільйонів

09 липня 2024 р. 10:49

Без аукціону: одеські комунальники визначили постачальника кремаційної печі за майже 11 мільйонів

Фото: Forpost

Комунальне підприємство "Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування" провело закупівлю для обрання підрядника, якому заплатять за кремаційну піч у захисному кожусі.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями і єдиним учасником закупівлі стало товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-технічний центр "Флеш-Р". Компанія планує надати підприємству піч до 31 жовтня 2024 року й отримати за це 10 мільйонів 980 тисяч гривень.

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Науково-технічний центр "Флеш-Р" зареєстрована в Києві у 2010 році. Власниками є Володимир СливаІрина Недашківська й Матвій Рудковський

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім після початку повномасштабної агресії російської федерації у 2022 році Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

 Наприклад, Одеський державний університет внутрішніх справ провів закупівлю аби обрати підрядника для поточного ремонту кабінетів кафедри кримінального процесу та криміналістики в будівлі літера А, на вулиці Успенській. 

Закупівлю провели в форматі відкритих торгів з особливостями і єдиним учасником було товариство з обмеженою відповідальністю "ПГС". 

В разі підписання угоди компанія розраховує 2 мільйони 539 тисячі 656 гривень. 

Кирило Бойко