Будівництво котельної в Чорноморську за 37 мільйонів віддадуть відхиленій раніше фірмі

11 жовтня 2023 р. 09:50

Будівництво котельної в Чорноморську за 37 мільйонів віддадуть відхиленій раніше фірмі

Фото: Prozorro

Управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області вдруге провело закупівлю для обрання підрядника, який облаштує газопоршневу когенераційну установку потужністю понад 1 мВт на території котельні Комунального підприємства "Чорноморськтеплоенерго".

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

За даними системи, закупівля відбулася в форматі відкритих торгів з особливостями й конкурентів в компанії знов не було. 

Таким чином єдиним претендентом на 37 мільйонів 823,2 тисячі гривень, як й минулого разу є товариство з обмеженою відповідальністю "Південьенергомонтаж". 

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Південьенергомонтаж" зареєстроване у 2017 році. Кінцевими бенефіціарами є Андрій Оніщенко з Запоріжжя та два одесити — Андрій Щербін та Микола Забродцький.

Читайте також: Одеська мерія хоче придбати човни в фірми, з якою розірвала угоду два тижні тому

У вересні ТОВ вже "перемагало" у цьому тендері, однак через низку проблем з документами пропозицію компанії відхилили тож торги довелося скасувати через відсутність пропозицій.

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім минулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону. 

Читайте також: Одеські волонтери вимагають від президента розібратися із закупівлями.