Дружина першого віцемера Миколаєва придбала дачу та землю

23 квітня 2024 р. 14:26

Дружина першого віцемера Миколаєва придбала дачу та землю

Фото: novosti-n.org

Дружина першого заступника Миколаївського міського голови Лариса Лукова у 2023 році стала власницею дачного будинку площею 29,7 квадратного метра та земельної ділянки 5,5 сотки у Миколаєві.

Про це свідчить декларація посадовця за 2023 рік, оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє Центр публічних розслідувань. 

За даними декларації ділянка та будинок коштували 142,5 тисячі гривень. Сам віцемер почав користуватися  квартирою в Миколаєві 58,2 квадратного метра. 

Натомість із переліку статків Віталія Лукова зникли житловий будинок та земля у Вознесенську, які він декларував своєю власністю у 2022 році. Проте є декларація про суттєві зміни у майновому стані, де фігурує дохід від відчуження нерухомого майна - 2,1 мільйона гривень.

Загалом доходи родини першого заступника мера Миколаєва торік складалися з:

  • Заробітної плати отриманої за основним місцем роботи Віталія Лукова - 933 тисячі 364 гривні.
  • Виплати йому як члену профспілки - 1 тисяча гривень.
  • Заробітна плата отримана за основним місцем роботи Ларисою Луковою, яка працює в лікарні міста Вознесенська - 249 тисяч 960 гривень.
  • Гонорар за проведення лекції Віталієм Луковим у Берліні - 31 тисячу 629 гривень.

А ще віцемер отримав подарунок вартістю 1 тисяча гривень.

З транспорту у Віталія Лукова задеклароване авто Nissan Note 2012 року випуску та причіп "Турист".  Луков з дружиною зберігають готівкою 530 тисяч гривень. 

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич торік заробив  678 тисяч гривень зарплатні, а його дружина Катерина придбала криптовалюту та акції польських компаній.

А от дружина очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма — Юлія торік заробила підприємництвом півмільйона гривень.

Кирило Бойко