Університет Ушинського обрав підрядника для ремонту фасаду пам'ятки архітектури за мільйон

12 травня 2024 р. 11:49

Університет Ушинського обрав підрядника для ремонту фасаду пам'ятки архітектури за мільйон

Головний корпус університету імені Ушинського. Фото: StudSpravka

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського провів закупівлю для обрання підрядника, якому заплатять за поточний ремонт фасаду пам'ятки архітектури та містобудування місцевого значення — будівлі літера Г1.

Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro.

У будівлі розташований навчальний корпус університету №3. Закупівлю провели у форматі відкритих торгів з особливостями й конкурентів в підрядника — товариства з обмеженою відповідальністю "Євро-Стиль груп".

Компанія має зробити ремонт до 1 серпня 2024 року й отримати за це 1 мільйон 138,2 тисячі гривень. 

За даними сервісу YouControl ТОВ "Євро-Стиль груп" зареєстроване в Одесі у 2016 році. Власник — Денис Ковтун.

Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону "Про публічні закупівлі". Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації - п'ять календарних днів. 

 Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів. 

Утім позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів. 

Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону. 

Раніше Відділ освіти Татарбунарської міської ради в Одеській області провів закупівлю для обрання надавача послуг з організації гарячого харчування для вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.