В селі на Одещині ремонт 19 вулиць передали фірмі депутата облради

05 вересня 2023 р. 12:05

В селі на Одещині ремонт 19 вулиць передали фірмі депутата облради

Вулиця Миру у Фонтанці. Фото: Google maps

Фонтанська сільська рада Одеського району Одеської області провела тендер для обрання компанії, яка проводитиме поточний ремонт дорожнього покриття майже 20 вулиць та провулків у селі. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю у форматі єдиних торгів з особливостями провели 5 вересня. Єдиним учасником та відповідно переможцем торгів стало товариство з обмеженою відповідальністю "Березівкаагрошляхбуд".

За даними сервісу YouControl, товариством з обмеженою відповідальністю "Березівкаагрошляхбуд" належить Князю Хачатряну — депутату Одеської обласної ради. 

Читайте також: В Одесі подорожчав капремонт будівлі під центр для переселенців

Компанія повинна буде утримувати дороги до 31 грудня 2023 року й отримає за це понад 4 мільйони гривень.

Зокрема йдеться про вулиці: Центральну, Гоголя, Кооперативну, Сонячну, Вишневу, Приморську, Ватутіна, Шевченко, провулок Маяковського, Маяковського, Миру, Патріотичну, Виноградну, провулок Потьомкіна, Кошового Олега, Молодіжну, Перемоги, Степну, Шкільну.

Форматі відкритих торгів з особливостями, коли терміни знижені, а в переможців немає конкурентів стали переважати над іншими взагалі стали переважати над іншими саме за часів повномасштабної агресії російської федерації.

Так, за даними Міністерства економіки, з 14 по 20 грудня 2022 року 306 успішних торгів на Prozorro із 347  були завершені з одним учасником. Тобто майже 90% закупівель за цей період проведені з одним учасником торгів.

Читайте також: Одеські волонтери вимагають від президента розібратися із закупівлями