В Одесі подорожчав капремонт будівлі під центр для переселенців

04 вересня 2023 р. 19:09

В Одесі подорожчав капремонт будівлі під центр для переселенців

Будинок на Хімічній, 5 станом на 2022 рік. Фото: Одеська мерія

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для пошуку підрядника, якому сплатять за капітальний ремонт будівлі, розташованої на вулиці Хімічній, 5. Зазначена інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro

В оголошенні немає інформації, що це за будівля проте у травні 2023 року директорка департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська анонсувала відкриття наприкінці липня за цією адресою Центру для переселенців, який мав би вмістити 100 осіб.

Закупівля запланована у форматі відкритих торгів з особливостями на 12 вересня. Очікувана вартість закупівлі складає 24 мільйони 485,1 тисячі гривень. Зазначається, що це скоригований проєкт.

В разі укладання угоди роботи мають бути завершені до 31 грудня 2023 року.

Читайте також: Одещина займає третє місце в Україні за кількістю корупціонерів

Зазначимо, що це не перший капітальний ремонт за цією адресою за останні роки. Так у 2020 році управління капітального будівництва вже проводило закупівлю щодо капремонту будівлі за адресою вул. Хімічна, 5. Тоді роботи планували завершити до кінця 2021 року.

Найдешевша пропозиція була в ТОВ "Строй-Еліт", але її відхилили з формулюванням: "підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції". 

Найдорожчою була пропозиція "Олімп буд Девелопмент" - 35 мільйонів гривень, але з нею й уклали угоду. Потім укладали ще кілька додаткових угод й наразі компанії виплатили усі кошти.  

За даними сервісу YouControl, ТОВ "Олімп Буд Девелопмент" зареєстрована в Одесі у 2019 році. Наразі кінцевий бенефіціар - Герман Крамаров.  Директор - Вадим Деревицький, який, раніше був власником ТОВ.

Читайте також: У справі про заволодіння аеропортом "Одеса" підозрюють ексмера