В школі на Одещині побудують укриття за майже 11 мільйонів

10 березня 2024 р. 17:20

В школі на Одещині побудують укриття за майже 11 мільйонів

Фото: ЦПР, Антон Терехов

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації провів аукціон для обрання підрядника, якому сплатять за будівництво протирадіаційного укриття Приморської гімназії у Білгород-Дністровському районі Одещини.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Аукціон відбувся 7 березня у форматі відкритих торгів з особливостями, але за участю двох товариств з обмеженою відповідальністю: "Виробничо-будівельна фірма "Олександр" та "Міські технології".

Переможцем обрали першу. Компанія погодилася працювати за 10 мільйонів 984,7 тисячі гривень. Вона має завершити роботу до 31 серпня 2024 року.

 За даними сервісу YouControl товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-будівельна фірма "Олександр" наразі належить Валентину Бодюлу, який значиться кінцевим бенефіціаром компанії з серпня 2022 року.  

У червні 2023 року компанія виграла аукціон від Управління капітального будівництва Одеської міської ради про капітальний ремонт елементів благоустрою території міста Одеси. Проте згодом цю закупівлю скасували. 

Так само у березні 2023 року комунальне підприємство "Курорт-Сервіс" Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області провело аукціон з обрання підрядника для капітального ремонту дев'ятиповерхового житлового будинку, пошкодженого в результаті ракетного удару, завданого 1 липня 2022 року. Але результати цього аукціону зрештою теж скасували.

У липні 2021 року Одеська міська рада повідомляла про початок підготовчих робіт до реставрації фасаду "Будинку Жульєна" за адресою: вулиця Дерибасівська, 19. Тоді право проводити реставраційні роботи фасаду та покрівлі будівлі виграло ТОВ "Виробничо-будівельна фірма "Олександр", погодившись працювати за 3 мільйони 921 тисячу 808 гривень.

Кирило Бойко