Заступник мера Херсона та ексзасновник ГО "Князь Потьомкін" показав свої статки

13 травня 2024 р. 16:45

Заступник мера Херсона та ексзасновник ГО "Князь Потьомкін" показав свої статки

Фото: скріншот з відео, "IPC-Південь".

Доходи заступника голови Херсонської міської військової адміністрації Антона Єфанова та його дружини торік складалися з зарплати посадовця та допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у розмірі 60 тисяч гривень, які отримала Євгенія Єфанова.

Про це йдеться у декларації чиновника, оприлюдненої Національним агентством з питань запобігання корупції.

Щодо зарплати, то її Антон Єфанов отримував у двох місцях - власне у міській адміністрації та у Херсонському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У МВА він заробив понад мільйон гривень, а у центрі соцслужб - 28,4 тис. гривень. 

Автівки у посадовця немає, а з нерухомості — він є співвласником квартири площею 59,5 квадратного метра у Херсоні. 

Заощадження складаються з 35 тисяч гривень чиновника й 15 тисяч дружини, які вони зберігають готівкою. 

Нагадаємо, Єфанова призначили заступником голови Херсонської МВА з гуманітарних питань на початку 2023 року. Раніше він був співзасновником ГО "Князь Потьомкін", яку ліквідували у жовтні 2020 року.

Нагадаємо, голова Херсонської райради Михайло Линецький з сином отримали понад 40 тисяч допомоги як ВПО.

Дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації Інна Бутрій та її діти Данило й Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.

Керуюча справами херсонського виконкому Тетяна Турчин заробила на посаді майже мільйон гривень. 

Заступник Херсонського міського голови Дмитро Шпорт у 2023 році отримував заробітну плату в трьох відомствах й взяв у користування квартиру. 

Очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у 2023 році задекларував майно дружини Інни, яка не фігурувала у декларації за 2022 рік.

Тим часом народна депутатка України Вікторія Вагнєр, обрана у парламент представляти інтереси жителів Херсонської області, торік отримала від управління соціальної політики Херсонської міської ради матеріальну допомогу у сумі 60 тисяч гривень.

Херсонський нардеп Володимир Іванов живе у квартирі батька, користується його автівкою та не має жодних заощаджень.

А народний депутат України Павло Павліш від партії "Слуга народу" за 182-м виборчим округом (місто Херсон) задекларував, що у 2023 році не мав автівки, але користувався Audi Q7, а дружина - Infiniti Qx50. Раніше він був власником Mercedes-Benz. Зазначимо, що в деклараціях нардепа-юриста НАЗК знайшло розбіжностей на 7 мільйонів. Політик претендує на посаду судді Конституційного суду.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням Атестації депутатів місцевих рад, другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення депутатів Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними: місто знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.

Кирило Бойко