Голова Херсонської райради з сином отримали понад 40 тисяч допомоги як ВПО

09 травня 2024 р. 10:59

Голова Херсонської райради з сином отримали понад 40 тисяч допомоги як ВПО

Фото: Facebook

Голова Херсонської районної адміністрації Михайло Линецький торік задекларував 46 тисяч гривень, які він та його син Михайло отримали як допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться у декларації посадовця, повідомляє Центр публічних розслідувань.

 Також чиновник задекларував заробітну плату - 1 мільйон 294 тисячі 431 гривню й стипендію доньки - 24 тисячі 350 гривень.

Їздить Линецький на Mitsubishi Pajero 2012 року випуску. 

З нерухомості у нього житловий будинок площею 101,7 квадратного метра у селі Кохани Скадовського району Херсонської області та земельна ділянка 5,3 сотки у тому ж селі.

Також Михайло Линецький орендує житловий будинок у Херсоні.

Дружина Тетяна частково володіє торгівельно-розважальним центром та готелем у Херсоні, а також земельною ділянкою.  

Готівкою посадовець та його дружина зберігали 450 тисяч гривень, 7,5 тисячі доларів та 6,8 тисячі євро, їх донька - 3,5 тисячі євро, а син - 3 тисячі євро.

Нагадаємо, дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації Інна Бутрій та її діти Данило й Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.

Керуюча справами херсонського виконкому Тетяна Турчин заробила на посаді майже мільйон гривень. 

Заступник Херсонського міського голови Дмитро Шпорт у 2023 році отримував заробітну плату в трьох відомствах й взяв у користування квартиру. 

Очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у 2023 році задекларував майно дружини Інни, яка не фігурувала у декларації за 2022 рік.

Тим часом народна депутатка України Вікторія Вагнєр, обрана у парламент представляти інтереси жителів Херсонської області, торік отримала від управління соціальної політики Херсонської міської ради матеріальну допомогу у сумі 60 тисяч гривень.

Херсонський нардеп Володимир Іванов живе у квартирі батька, користується його автівкою та не має жодних заощаджень.

А народний депутат України Павло Павліш від партії "Слуга народу" за 182-м виборчим округом (місто Херсон) задекларував, що у 2023 році не мав автівки, але користувався Audi Q7, а дружина - Infiniti Qx50. Раніше він був власником Mercedes-Benz. Зазначимо, що в деклараціях нардепа-юриста НАЗК знайшло розбіжностей на 7 мільйонів. Політик претендує на посаду судді Конституційного суду.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням Атестації депутатів місцевих рад, другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення депутатів Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними: місто знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.

Кирило Бойко