Журналіст Центру публічних розслідувань отримав нагороду від головнокомандувача

25 травня 2024 р. 14:09

Журналіст Центру публічних розслідувань отримав нагороду від головнокомандувача

Фото: Facebook

Одеський журналіст і громадський активіст Юрій Дяченко, що боронить країну в лавах тероборони з перших днів повномасштабного вторгнення, отримав 21 травня Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних сил України "Хрест Військова честь".

 Про це Юрій Дяченко повідомив регіональному представнику Інституту масової інформації в Одеській області.

До повномасштабного вторгнення працював у Центрі публічних розслідувань, кореспондентом у газеті "Зелений лист" та виданні "Інтент".

Цією відзнакою нагороджують за значний особистий внесок у розбудову та розвиток ЗСУ, зразкове виконання військового обов’язку в мирний час та під час дії особливого періоду або в разі здійснення особою визначного вчинку.

На цей час військовослужбовець Юрій Дяченко перебуває на фронті, на південному напрямку, в батальйоні територіальної оборони в складі бригади берегової оборони корпусу морської піхоти. Він перебуває на посаді начальника групи цивільно-військового співробітництва батальйону, до того був заступником командира роти, бойовим медиком взводу, кулеметником та стрільцем з перших днів повномасштабного вторгнення.

У лютому журналіст і громадський активіст з Одеси Юрій Дяченко, який захищає Україну в лавах тероборони, перед поверненням на фронт вирішив зустрітись з одеситами та розповісти про свій досвід та проблеми цивільно-військового співробітництва (ЦВС) в Україні.

У січні журналіст і громадський активіст з Одеси Юрій Дяченко, який захищає Україну в лавах тероборони, дістав поранення під час виконання бойового завдання.

Це вже друга травма за неповний місяць. До цього були осколкове поранення руки 8 листопада 2023 року та акубаротравма (контузія) 19 грудня 2023 року. Зараз – осколкове в ногу, його він отримав 17 січня.

Кирило Бойко