"Золотий" електротранспорт: Одесміськелектротранс потребує 82 мільйони на зарплатню

21 вересня 2023 р. 16:18

"Золотий" електротранспорт: Одесміськелектротранс потребує 82 мільйони на зарплатню

Фото: КП Одесміськелектротранс

Надання послуг із перевезення пасажирів електротранспортом стане дорожчім на 82 мільйони гривень. Кошти підуть на оплату праці.

Як повідомляє Центр публічних розслідувань, про це йде мова в програмі розвитку електротранспорту в Одесі на 2022 – 2026 роки. Такі видатки затверджені бюджетною комісією міської ради.

У підприємстві зазначають, що через надскладну ситуацію в енергосистемі Одеської області у січні та лютому 2023 року КП "ОМЕТ" неодноразово призупиняло рух електротранспорту та обмежувало випуск рухомого складу на лінію від 30% до 50% від запланованого. 

У КП пояснюють це поступовим збільшенням обсягів виконаної транспортної роботи у порівнянні з прогнозними показниками на початок року. Фінансування заходу на оплату праці та нарахування збільшується на 82 млн 6,3 тис. грн.

Таким чином, на цей напрямок місто вже витратить у 2023 році більше 650 мільйонів гривень.

У 2022 році ця сума складала 563 млн грн.

Також бюджетна комісія знизила видатки на надання кредитів із загального фонду бюджету Одеської міської  громади, визначених на надання суб’єктам малого і середнього підприємництва фінансової підтримки. З’ясувалося, що підприємцями Одеси не подано жодної заявки до конкурсної комісії на участь у конкурсному відборі для отримання фінансової допомоги суб’єктами малого і середнього підприємництва (прийом заявок було оголошено з 15.05.2023 по 01.09.2023). Отож програма виявилася непрацюючою.

А ось Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради на реалізацію заходів Міської цільової програми сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади міста Одеси на 2022-2025 роки планують виділити 27 млн грн.

Ще Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради для забезпечення виплат компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, виділять 11 млн 600 тис. грн.

Читайте також: В Одесі планують ліквідувати чотири пологових будинки як неспроможні.

Олеся Калайтович