Після привертання уваги ЦПР Одеська облрада відкрито транслюватиме роботу постійних комісій

21 червня 2024 р. 11:17

Після привертання уваги ЦПР Одеська облрада відкрито транслюватиме роботу постійних комісій

Фото: Одеська облрада

Після привертання уваги Центру публічних розслідувань на закритість роботи Одеської облради, депутати нарешті внесли зміни до Положення про постійні комісії. Тепер їх засідання відкрито транслюватиметься в мережі Інтернет онлайн.

Про це стало відомо під час сесії Одеської облради 21 червня.

ЦПР давно слідкує за відкритістю органів місцевого самоврядування, зокрема Одеської облради. На сайті установи публікували лише повідомлення про те, що перед сесією провели засідання комісій, але без трансляції та протоколів.


Фото: скрин з сайту Одеської облради

Тепер, окрім онлайн-трансляцій, відеозаписи засідання постійних комісій будуть оприлюднюватись після закінчення засідання на офіційному вебсайті обласної ради із забезпеченням відкритого доступу до відеозапису. Обмеження будуть стосуватись лише частин, на яких міститься інформація з обмеженим доступом.

Раніше після привертання уваги ЦПР більше інформації про роботу депутатів та постійних комісій стали викладати в Одеській міській раді.

Нагадаємо, свою роботу Депутатський портал Одеської міської ради поновив лише на початку серпня 2023 року. Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року портал було закрито. На необхідності поновлення його роботи неодноразово наголошував і ЦПР, і Одеський Комітет виборців.

Сподіваємось, що черга дійде й до Одеської райради, яка таємно провела кілька сесій. Адже з початку 2024 року там провели шість засідань без анонсів для громадськості та преси, а також своєчасної публікації трансляцій.

Олеся Ланцман