Чоловік заступниці голови Херсонської ОВА приховав вартість квартири

08 травня 2024 р. 13:17

Чоловік заступниці голови Херсонської ОВА  приховав вартість квартири

Фото: Facebook

Заступниця голови Херсонської обласної військової адміністрації Ольга Малярчук вказала у декларації за 2023 рік наявність у співвласності з чоловіком квартири у Миколаєві площею 54,6 квадратного метра. Але чоловік не надав вартість та дату набуття права власності майна.

 Про це йдеться у декларації посадовиці, повідомляє Центр публічних розслідувань. 

Також в Олександра Малярчука є земля у Миколаєві площею 7,5 соток, якою він володіє з 2017 року, вартість якої також прихована. 

Торік доходи чиновниці становили зарплати у Миколаївській та Херсонській обласних державних адміністраціях - 67 тисяч 345 гривень та 975 тисяч 998 гривень відповідно. Зазначимо, що у 2022 році серед доходів було вказане ще додаткове благо у 22 тисячі грн.

Їздить заступниця Херсонської ОВА на автомобілі Volkswagen Tiguan.

Зазначимо, що з задекларованих заощаджень зникла готівка чоловіка. У 2022 році Ольга Малярчук задекларувала наявність у чоловіка 12 тисяч доларів. В неї власне були 35 тисяч доларів та 100 тисяч гривень. У 2023 році доларів у посадовиці побільшало до 37 тисяч, а гривень до 125 тисяч.

Нагадаємо, дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації Інна Бутрій та її діти Данило й Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.

Керуюча справами херсонського виконкому Тетяна Турчин заробила на посаді майже мільйон гривень. 

Заступник Херсонського міського голови Дмитро Шпорт у 2023 році отримував заробітну плату в трьох відомствах й взяв у користування квартиру. 

Очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко у 2023 році задекларував майно дружини Інни, яка не фігурувала у декларації за 2022 рік.

Тим часом народна депутатка України Вікторія Вагнєр, обрана у парламент представляти інтереси жителів Херсонської області, торік отримала від управління соціальної політики Херсонської міської ради матеріальну допомогу у сумі 60 тисяч гривень.

Херсонський нардеп Володимир Іванов живе у квартирі батька, користується його автівкою та не має жодних заощаджень.

А народний депутат України Павло Павліш від партії "Слуга народу" за 182-м виборчим округом (місто Херсон) задекларував, що у 2023 році не мав автівки, але користувався Audi Q7, а дружина - Infiniti Qx50. Раніше він був власником Mercedes-Benz. Зазначимо, що в деклараціях нардепа-юриста НАЗК знайшло розбіжностей на 7 мільйонів. Політик претендує на посаду судді Конституційного суду.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням Атестації депутатів місцевих рад, другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення депутатів Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними: місто знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.

Кирило Бойко