В Одесі у Лузанівці планують будувати багатоповерхівку

06 лютого 2024 р. 15:02

В Одесі у Лузанівці планують будувати багатоповерхівку

Фото: УСІ

Фірми ТОВ "Темп плюс сервіс" та ТОВ "Ларі" отримають від Одеської міськради в оренду землю 31 сотки в районі Лузанівки, щоб звести багатоквартирний житловий будинок. 

Договір оренди на будівництво за адресою Миколаївська дорога, 166 підтримала земельна комісія, повідомляє кореспондентка ЦПР.

Власником ТОВ "Ларі", згідно з даними сайту "Наші гроші", є Ярослав Рудик — батько екскерівника Держземагентства Сергія Рудика

Йдеться про колишнє майно заводу "Продмаш", якому належала спірна будівля, а квартири в ній були у свій час приватизовані. Цікаво, що власники багато років судяться за право на окремі квартири, що увійшли до статутного капіталу ТОВ "Темп плюс сервіс".

В спірному житловому будинку були викуплені та приватизовані 26 квартир, не приватизованими залишись лише вісім квартир, які своєю чергою були передані заводом "Продмаш" до статутного фонду ТОВ "Темп плюс сервіс". 

На підставі викладеного, позивачі намагалися скасувати державну реєстрацію права власності Одеського ордену "Знак пошани" заводу продовольчого машинобудування на житловий будинок. Спори з питання тривають і сьогодні.

Раніше депутати Одеської міської ради на земельній комісії підтримали відведення 68 соток землі на Краснова, 2-Б  для розміщення та обслуговування споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ПП "Нікас" в оренду на 20 років. Як зазначив депутат Володимир Корнієнко, на цій території знаходиться курган. "Хочу зазначити, що під час перевірки об'єктів археологічної спадщини поселень та поховань не виявлено. Проте знайдено декілька розрізнених кісток людей. Можливо це останки людей, які були поховані на Єврейському кладовищі", - зауважив він.

Олеся Калайтович