У заступника очільника Миколаївської ОВА Трайтлі зросла зарплата

29 квітня 2024 р. 12:37

У заступника очільника Миколаївської ОВА Трайтлі зросла зарплата

Фото: Facebook

Заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі торік збільшив свої валютні та гривневі заощадження. 

Про це свідчить декларація посадовця, яку оприлюднило Національне агентство з питань запобігання корупції, повідомляє Центр публічних розслідувань.  

Так у порівнянні із 2022 роком, доларової готівки в Олександра Трайтлі побільшало з 18 тисяч до 19,5 тисячі, євро з 4 тисяч до 9 тисяч, а гривень з 8 тисяч до 9,5 тисячі. У банку заощаджень також побільшало з 73 тисяч 882 гривень до 98 тисяч 657 гривень.

Зарплата посадовця також зросла з 871 тисячі 526 гривень у 2022 році до 921 тисячі 842 гривень.

Їздить посадовець на автомобілі Volkswagen Passat 2015 року випуску. З нерухомості — квартира в Миколаєві площею 48,5 квадратного метра. 

Тим часом заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації В'ячеслав Базаренко у 2023 році придбав автівку та отримав 200 тисяч гривень у подарунок.

А от дружина очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма — Юлія торік заробила підприємництвом півмільйона гривень.

Читайте також: Живуть на зарплату й зберігають мільйони: рейтинг миколаївських нардепів

Нагадаємо, дружина першого віцемера Миколаєва Віталія Лукова придбала дачу та землю. 

Підозрюваний у корупції віцемер Миколаєва Сергій Коренєв вказав майже мільйонний дохід родини.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич торік заробив  678 тисяч гривень зарплатні, а його дружина Катерина придбала криптовалюту та акції польських компаній.

Кирило Бойко