Квартира та Mercedes у спадок: що задекларував у 2022 році перший заступник голови Одеської облради

09 березня 2024 р. 12:03

Квартира та Mercedes у спадок: що задекларував у 2022 році перший заступник голови Одеської облради

Олег Радкоський. Фото: Facebook

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський у 2022 році успадкував квартиру в Одесі та Mercedes-Benz 2007 року випуску.

Про це свідчить декларація політика, оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє "Центр публічних розслідувань".

Також у декларації зазначено, що на початку лютого 2022 року Олег Радковський позичив в іноземного громадянина Віктора Пономарчука 2 мільйони 832 тисячі гривень, а також мав зобов'язання у 512 тисяч гривень за банківським кредитом. 

Натомість готівкою Олег Радковський зберігав 100 тисяч доларів та 10 мільйонів гривень. 

Окрім успадкованої квартири в декларації політика з нерухомості фігурують:

  • Квартира в Одесі площею 400,6 кв.м де він мешкає разом із родиною — дружиною, сином та донькою.
  • Садовий будинок в Одесі площею 53, кв.м, який на 10% належить Олегу Радковському, а його дружина володіє ще 8%.
  • Земельна ділянка в Одесі площею дев'ять соток, яка належить Наталії Радковській
  • Її ж квартира в Одесі площею 146,8 кв.м.

 Також в родини Радковських є годинники: Franck Muller, Rolex,  IWC, Cartier - загалом шість. По три в Олега та Наталії. Шуба Louis Vuitton з соболя, та ювелірні вироби від Damiani, De Grisogono, Cartier, Rebecca Van Cleave, Boucheron.

Також окрім успадкованого Mercedes-Benz в декларації зазначений Porsche Cayenne 2008 року випуску, який того ж року придбала Наталія Радковська.

Заробітна плата, отримана Олегом Радковським на посаді першого заступника голови Одеської обласної ради, склала у 2022 році 633 тисячі 923 гривні.

Тим часом заступниця голови Одеської районної адміністрації Алла Вишнякова придбала у 2021 році 20 гектари землі.

Раніше НАЗК оприлюднило декларації заступників голів ОВА у різні періоди: Бориса ВолошенковаСергія ПідгайногоСвітлани Фабрикант, Костянтина Гоя, Дмитра РадуловаАндрія ФігеляВолодимира Завадського, Сергія КропивиРомана ГригоришинаОлега Муратова

Нагадаємо, що декларацію голови ОВА Олега Кіпера НАЗК засекретило. 

Читайте також: 5 автомобілів мера Ізмаїла, 80 соток землі мера Южного та мопед мера Подільська: декларації міських голів Одещини Також свої статки задекларували Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан та виконувач обов'язків міського голови Подільська Олег Албанський.

Тим часом Одеський міський голова Геннадій Труханов у деклараціях за 2021 та 2022 роки вказав наявність вітчима Миколи Данилюка, який не фігурував у декларації за 2020 рік, та подарував матері мера 11 мільйонів 577 тисяч 213 гривень. 

Кирило Бойко