Директора будівельного підприємства на Херсонщині підозрюють у привласненні бюджетних коштів

19 червня 2024 р. 14:33

Директора будівельного підприємства на Херсонщині підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Фото: Херсонська обласна прокуратура

Директору підприємства-підрядника заочно повідомили про підозру у службовому підробленні та заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах.

Про це розповіли в Херсонській обласній прокуратурі.

За версією слідства,  в 2019 році однією з селищних рад Бериславського району на Херсонщині з підприємством-підрядником був укладений договір про облаштування спортивного, гімнастичного дитячого майданчику на території одного з населених пунктів.

"Реалізуючи намір заволодіти бюджетними коштами, директор склав та вніс в офіційні документи – акти виконаних робіт недостовірні відомості. При цьому, на час складення актів будівельні роботи не проводились взагалі. Таким чином на рахунок приватного підприємства безпідставно перераховано понад 500 тисячі гривень з місцевого бюджету", - зазначили в прокуратурі.

Раніше у змові заради привласнення коштів підозрювали підрядника, двох чиновниць та підприємцю, яка здійснювала технічний нагляд. Крім того, правоохоронці вважали, що з підрядів, які отримувала фірма-фігурантка справи, відкати у розмірі 30 відсотків отримував сільський голова. 

Також очільницю одного з департаментів Херсонської ОВА звинуватили у змові з власником та керівником приватного товариства та заволодінні державними коштами при наданні послуг з технічного обстеження об'єктів, пошкоджених внаслідок агресії рф в Херсонській області.

А перед тим двом керівникам продовольчої служби відділу тилового забезпечення прикордонного загону на Херсонщині повідомили про підозру у закупівлі продуктів для військових за завищеними цінами. За інформацією детективів ДБР, начальник продовольчої служби частини уклав договір на закупівлю круп для військової частини на понад 360 тисяч гривень.

Олеся Ланцман