Звільнений через підозру в корупції колишній чиновник Одеської ОВА поскаржився на рішення суду

18 жовтня 2023 р. 11:13

Звільнений через підозру в корупції колишній чиновник Одеської ОВА поскаржився на рішення суду

Фото: Інтент

Ексзаступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олег Муратов поскаржився в апеляційний суд на рішення Одеського окружного адміністративного суду, що відмовився поновити його на посаді. 

Про це йдеться в ухвалі П'ятого апеляційного адміністративного суду.  

Олег Муратов звернувся до Одеського окружного адміністративного суду із вимогою визнати розпорядження голови ОВА Максима Марченка протиправним  та поновити його на посаді заступника. 

Розглянувши зміст позовної заяви та доданих до неї матеріалів, суддя Радчук встановив, що колишній заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олег Муратов подав позов до суду з пропуском строку звернення. Таким чином суддя Одеського окружного адміністративного суду ухвалив позовну заяву Муратова про поновлення на посаді в Одеські ОВА залишити без руху.

На початку січня 2023 року тодішній голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко звільнив з посади свого заступника Олега Муратова, підозрюваного в отриманні хабаря. 

Читайте також: Скандал з гуманітаркою в Одеській ОВА набирає обертів

Раніше Приморський суд Одеси задовольнив клопотання прокуратури та відсторонив від виконання обов'язків заступника голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Муратова. 

Слідчі вважають, що Муратов підбурив іншого посадовця закрити справу, яка стосується розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення цін на товари, які мали поставлятися на потреби оборони. 

Олег Муратов став заступником голови у грудні 2020 року, коли Кабінет Міністрів України узгодив його призначення. Головою Одеської обладміністрації тоді був Сергій Гриневецький.

До призначення заступником голови ОДА, Олег Муратов очолював Південний офіс Державної аудиторської служби. З 2002 до 2015 року працював на різних посадах в Одеській облдержадміністрації. Остання посада – начальник обласного управління економіки. У березні 2022 року після звільнення з посади начальника Координаційного гуманітарного штабу Одеської області Анатолія Ворохаєва, Олега Муратова планували призначити на цю посаду, але зрештою передумали та призначили бізнес-тренера Олексія Чорного