Перший заступник голови Одеської облради торік збіднів на мільйон

11 квітня 2024 р. 14:26

Перший заступник голови Одеської облради торік збіднів на мільйон

Фото: Facebook

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський у 2023 році збіднів у готівкових заощадженнях на 1 мільйон гривень.

Про це свідчить декларація політика, оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє Центр публічних розслідувань.

Читайте також: Мільйонні доходи, житло в Іспанії та біткоїни: рейтинг найбагатших депутатів Одеської облради за 2022 рік

У 2022 році політик зберігав 10 мільйонів гривень й 100 тисяч доларів, а у 2023 році сума заощаджень зменшилася до 9 мільйонів гривень. 

Єдиним доходом Олег Радковський задекларував заробітну плату - 642 тисячі 434 гривні.

У 2022 році він успадкував квартиру в Одесі та Mercedes-Benz 2007 року випуску. 

Окрім успадкованої квартири в декларації політика з нерухомості фігурують:

  • Квартира в Одесі площею 400,6 кв.м, де він мешкає разом із родиною — дружиною, сином та донькою.
  • Садовий будинок в Одесі площею 53, кв.м, який на 10% належить Олегу Радковському, а його дружина володіє ще 8%.
  • Земельна ділянка в Одесі площею дев'ять соток, яка належить Наталії Радковській
  • Її ж квартира в Одесі площею 146,8 кв.м.

 Також в родини Радковських є годинники: Franck Muller, Rolex,  IWC, Cartier - загалом шість. По три в Олега та Наталії. Шуба Louis Vuitton з соболя, та ювелірні вироби від Damiani, De Grisogono, Cartier, Rebecca Van Cleave, Boucheron.

Також окрім успадкованого Mercedes-Benz, в декларації зазначений Porsche Cayenne 2008 року випуску, який того ж року придбала Наталія Радковська.

Тим часом голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко у жовтні 2023 року придбав автомобіль Toyota Camry того ж року випуску за 1 мільйон 386 тисяч гривень.

А дружина голови Одеської районної адміністрації Олександра Гринчака у 2023 році придбала автомобіль Porsche Cayenne того ж року випуску, а сам він отримав у володіння, але без права користування катер Finval 555.

А ще про торішні статки відзвітував Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Окрім того, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич торік заробив  678 тисяч гривень зарплатні, а його дружина Катерина придбала криптовалюту та акції польських компаній.

А от дружина очільника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма — Юлія торік заробила підприємництвом півмільйона гривень.

Кирило Бойко